środa, 23 maja 2012

Łańcuszkowo-koronkowy zawrót głowy :)Taki piękny dzień jedynie napędza umysły by biżuteryjnie narozrabiać ;)
Czasem jednak przydaje się poszukać inspiracji w Internecie by troszkę zarysować wizję naszej pracy. Tak też sama postanowiłam zrobić, by sprawdzić co też ciekawego mogę znaleźć w myśl zasady  by środki do wykonania były łatwo dostępne i niedrogie, a zarazem efekt był ciekawy. Padło więc na połączenie łańcuszków z dodatkami pasmanteryjnymi  – tasiemeczkami, gipiurkami koronkami, sznurkami i wieloma innymi efektownymi elementami. Kto uwielbia takie rzeczy ten zrozumie że i w pasmanterii można przepuścić spory budżet;)
Ale wracając do tematu. Znalazłam parę pomysłów, które przypadły mi do gustu ( mam nadzieje że Wam kochani także ;) ) i dlatego też chciałbym się z Wami podzielić, aby te idee były dla Was także inspiracją do tworzenia i modyfikowania, gdyż podejrzewam że Wasze niespokojne, kreatywne umysły popełnią jeszcze piękniejsze cuda
[ zdjęcia pochodzą ze strony : What is Jewelry ]


  bardzo odważna kolorystyka :)


fiu fiu! koroneczka w kaboszonie :) miłość od pierwszego wejrzenia 


efektowne a zarazem subtelne wykorzystanie koronki i łańcuszka - może być świetnym dodatkiem dla przyszłych Panien Młodych :)

[ zdjęcia pochodzą ze strony : Etsy ]


***
Kto lubi taki rodzaj biżuterii i ma ochotę na więcej, polecam zapoznanie się z twórczością Emmy Cassi. Tworzy niesamowite rzeczy a jej kolekcja koronek i wszelakiego rodzaju rzeczy doprowadza do palpitacji serca :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
buziaki!


2 komentarze:

  1. Bardzo lubię wasze posty ;) Szkoda tylko, że one są tak rzadko. :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy bardzo za miłe słowa:) Mamy nadzieje że szybko się rozkręcimy w strefie blogowej i to na dobre! :) Od siebie mogę obiecać że pojawi się więcej takich właśnie inspiracji do działania, bo czasem jedno zdjęcie sprawia że wciągamy się wir własnych pomysłów :D

    OdpowiedzUsuń