niedziela, 15 kwietnia 2012

Kuferkowe kursy cz.1 - haft koralikowy

Kuferek z koralikami to nie tylko zwykły sklepik. Poza tym, że można przyjść tu zrobić zakupy to organizowane są również kursy . Przez parę godzin w kameralnym gronie, sympatycznej atmosferze przy kawie i ciastku można nauczyć się wielu ciekawych technik ;)
Na pierwszy rzut zaprezentujemy wam fotorelację z kursu haftu koralikowego ;) Brzmi strasznie , ale to wcale nie taka trudna metoda - odrobina wprawy w operowaniu igłą i nitką, poznanie podstawowych ściegów pozwalają na wytworzenie z kaboszonu i garści koralików naprawę piękne rzeczy - zresztą sami zobaczcie ;)

Materiały zgromadzone (w tym także garść Toho, które od niedawna można w Kuferku nabyć a oferta stale nam się powiększa ;p )






"pani instruktorka" ;p i uczennice gotowe...








...to można się zabierać do pracy ;)




Sama Kuferkowa Szefowa postanowiła się także nauczyć ;p



Ostatnie tłumaczenia, wyjaśnienia co i jak....




...i gotowe ;)








Tak w generalnym skrócie wyglądają Kuferkowe kursy - i niech nie zmylą Was poważne miny - to tylko skupienie na twarzy specjalnie do zdjęć ;p


To nie jedyny kurs w Kuferku z koralikami- zapraszamy też na kursy : dwustopniowy podstaw biżuterii, sznurów szydełkowo-koralikowych, sutaszu, frywolitki i wire-wrappingu ;)

3 komentarze:

 1. chyba muszę się wybrać do Was na kurs szydełkowy. Próbowałam z tutorialem na blogu Weraph, ale średnio mi szło, a tu widzę że wszystkie kursantki pojęły, więc może i mnie się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w takim razie zapraszamy 26.04 ;)

   Usuń
  2. Zapraszamy zapraszamy, mam świetną instruktorkę, Karolkę ;)

   Usuń